Junta Directiva 2018/2019


PRESIDENT: Jose V. Serrano Marti
VICEPRESIDENTS DE TESORERIA: Vicent Ciscar Sanchis i Kiko Torres Alcayde
VICEPRESIDENT DE CASAL: Carlos Gregori Gazquez
VICEPRESIDENT DE ACTIVITATS DIVERESES: Vicente Jordà Navarro
VICEPRESIDENT DE JUVENTUD: Joan Mascarell Alemany
VICEPRESIDENT DE CULTURA I COMUNICACIÓ: Emma Miralles López
VICEPRESIDENT DE FESTEJOS: Kiko Morató Mayans
SECRETARIA: Lola Pellicer Soria
VICESECRETARIA: Àngela Pellicer Soria

AREA DE TESORERIA
Tresorers:  CarinaTorres Martinez  I Francisco Gregori Llopis
Comptador: Cristina Just Mestre
Comissió Econòmica: Vicent Siscar, Kiko Torres, Carina Torres, Paco Gregori i Cristina Just
Loteries: Paco Parra Sanchis i Bernardino Torres Soler
Publicitat i Sponsors: Kiko Torres Alcayde
Arxiu i Cens: Fede Fuster Ibiza

AREA DE CULTURA I COMUNICACIÓ
Llibret : Lola Pellicer Soria (coordinadora), Joan Martinez,  Guillermo Sancho i Jose Vte. Sala
Web: Comissió
Red Socials: Ana Jordà Fullana
Protocol i Incidencies: Emma Miralles López  i Mayte Fullana Llin
Relacions Publiques: Ramona Pérez Cots, Juan Mulero Balaguer i Paco Parra Sanchis
Anagrames, Bandes i Polars: Emma Miralles López i Salomé Avargues Escrivà

AREA DE FESTEJOS
Cabalgata:  Natalia Pérez Girau, Anna Gonzalez Pellicer, Mónica Ramos Bañuls, Anna Morató Mayans, Nieves Ibañez Torres, Berta Fuentes Herraiz, Yolen Mestre Sendra, Pepa Benimeli Llorca, Betty, Cristina Torres Alcayde, Amparo Avargues Gil i Laura Pous Ardid
Presentació: Paco Muñoz Juan (Coordinador), Lola Pellicer Soria, Federico Fuster Ibiza, Emma Miralles Lopez i Ana Soria Sivera
Teatre: Mayte Fullana Llin
Bandes Música: Amparo Avargues Escrivà
Floristería: Lola Soria Llorca
Abanderat: Eliseo Vives

AREA DE JUVENTUD
Delegat Jovens: Joan Mascarell Alemany, Vicente Gosp Fuset, Claudia, Ana Mascarell Alemany
Delegats Infantils: Rosa Ibiza Arberola
Esports: Joan Mascarell Alemany, Jesus Cebrian Martínez, Carlos Gregori Gazquez i Francisco Ibañez Such,

AREA DE CASAL
Coordinador Casal: Carlos Gregori Gazquez
Delegats Casal: Vicente Gonzalez García, Ximo Fuster Ibiza, Joan Plata Gutierrez  i Javi Salelles
Esdev. Culinaris Presentació: Bernardino Torres Soler i Franciso Jordà Castillo
Esdev. Culinaris Casal i Falles: Pepe Pérez Romeu, David Mestre Sendra, David Pérez Gazquez, Juanjo Meneses Hernando, Juanjo Mengual Lluc
Esdev.Culinaris Setmana Gastronòmica: Maribel Fuster Llopis, Berta Fuentes Herraiz i Carina Torres Martinez

AREA ACTIVITATS DIVERSES
Megafonía, Electricitat:  Fede Fuster Ibiza i Ivan Marí Ramos
Coets i Cremà Falla: Paco Morato Clalvier (Coordinador),  Juan Jose Ciscar Ciscar, Vicent Gosp Fuster, Joan Mascarell Alemany, David Blasco Sanchis, Edu Garcia Canet, Jose Mª Parra Lorente, Kiko Morató Mayans, Juanjo Meneses Hernando.
Intinerari Albades: Vicente González i Paco Morató
Cartes: Paco Muñoz (Coordinador), Francisco Parra
Plantà: Banderes, Parador: Vicente Pous Martinez, David Pérez Gázquez, Vicent Gosp Morató, Vicente Jordà Navarro, Vicent Gosp Fuster, Joan Mascarell Alemany, Carlos Gregori Gazquez, Vicente Gozalez Garcia, Juan Fco.Gregori Gázquez, Vicente Pellicer Pascual, Jose Maria Parra Lorente, Federico Fuster Ibiza, Ximo Fuster Ibiza, Jose Fuster Millet.
Ingeni i Gracia: Àngela Pellicer Soria, Maria Parra Català, Belén Llorca Mascarell, Ester Frasquet Villamayor, Ana Jordà Fullana, Ana Colomar Matías
Repartidores: Rosa Ibiza
Coordinadores Events i Actes Extraordinaris: Àngela Pellicer Soria, Maria Parra Català, Belén Llorca Mascarell, Ester Frasquet Villamayor, Ana Jordà Fullana, Ana Colomar Matías

REPRESENTANTS FEDERACIÓ DE FALLES D’OLIVA

Francisco Gregori Llopis
Francisco Ibañez Such

 

Print Friendly, PDF & Email