Junta Directiva 2019/2020


PRESIDENT: Vicente Jordà Navarro
VICEPRESIDENT DE CASAL I JUVENTUD: Carlos Gregori Gàzquez
VICEPRESIDENT DE ACTIVITATS DIVERESES I FESTEJOS: Maria Parra Català
VICEPRESIDENT DE CULTURA I COMUNICACIÓ: Jose Vte. Serrano Martí
SECRETARIA: Lola Pellicer Soria
VICESECRETARIA: Àngela Pellicer Soria

AREA DE TESORERIA
Tresorers:  Carina Torres Martinez  I Francisco Gregori Llopis
Comptadora: Cristina Just Mestre
Loteries i Rifes: Rosa Ibiza Alberola i Adrià Antoni Borras
Arxiu i Cens: Fede Fuster Ibiza i Adrià Antoni Borràs Pizarro

AREA DE CULTURA I COMUNICACIÓ
Llibret : Jose Vte. Serrano Martí (coordinador), Lola Pellicer Soria,  Joan Martinez Garcia,  Guillermo Sancho Hernandez, Alicia Miralles López
Web: Jose Vte. Serrano Martí
Red Socials: Ana Jordà Fullana i Alicia Miralles López
Protocol i Incidencies: Rosa Isabel Tur Pastor i  Mayte Fullana Llin
Relacions Publiques: Ramona Pérez Cots, Francisco Parra Sanchis i Juan Antonio Mulero Balaguer
Anagrames, Bandes i Polars: Emma Miralles López i Salomé Avargues Escrivà

AREA DE FESTEJOS
Cavalcada:  Maria Parra Català (Coordinadora), Àngela Pellicer Sòria, Carla Benimeli Gutierrez, Ana Colomar Matias, Ester Frasquet Villamayor, Cláudia Úbeda Server, María Jordà Fullana. Marta Collado González. Delegades Infantils: Natalia Pérez, Mónica Ramos Bañuls, Berta Fuentes Herraiz.
Presentació: Lola Pellicer Soria, Jose Vte. Serrano Martí, Federico Fuster Ibiza, Ana Soria Sivera, Rosa Ibiza Arberola, Carina Torres Martinez, Carla Benimeli Gutierrez, Cristina Just Mestre, Belén Llorca Mascarell.
Teatre: Mayte Fullana Llin, Anna González Pellicer,Paco Muñoz  Juan.
Bandes Música: Alicia Miralles López, Marta Collado
Floristería: Lola Soria Llorca
Miseres: Rosa Ibiza Alberola, Mayte Sendra

 

AREA DE JUVENTUD
Delegat Jovens:  Vicente Gosp Fuset, Claudia Sever Ubeda, Yurena Serrano Avargues, Aitana Cebrian Miralles.
Delegats Infantils: Rosa Ibiza Arberola, Belén Llorca Mascarell i Claudia Sever Ubeda.
Esports: Carlos Gregori Gazquez, Sergio Sanchez Ibiza, Josep Escoto Boluda.

AREA DE CASAL
Coordinador Casal: Carlos Gregori Gazquez
Delegats Casal:  Ximo Fuster Ibiza,  Francisco Ibañez Such,  Vicent Gosp Fuster, Alicia Miralles López, Marc Plaza Bretó, Ana Colomar Matias,  Jordi Mas.
Esdev. Culinaris Casal i Falles: Pepe Pérez Romeu, David Pérez Gazquez, Juanjo Meneses Hernando, Juanjo Mengual Lluc, Vicente Gonzalez Garcia, Vicente Gosp Morató, Francisco Parra Sanchis.
Esdev.Culinaris Setmana Gastronòmica: Maribel Fuster Llopis, Berta Fuentes Herraiz,  Carina Torres Martinez, Lola Pellicer Soria, Cristina Just Mestre, Carla Benimeli Gutierrez, Mayte Fullana Llin, Lola Soria Llorca, Yolen Mestre, Ana Fuentes, Ramona Pérez Cots.

AREA ACTIVITATS DIVERSES
Megafonía, Electricitat:  Paco Morató Clavier i Ivan Marí Ramos
Coets i Cremà Falla: Paco Morato Clalvier (Coordinador), Joan Mascarell Alemany,  Juan Jose Ciscar Ciscar, Vicent Gosp Fuster, David Blasco Sanchis, Eduardo Garcia Canet, Jose Mª Parra Lorente,  Juanjo Meneses Hernando.
Intinerari Albades: Vicente González i Paco Morató Clavier
Cartes: Paco Muñoz Juan
Plantà, Banderes, Parador:  Vicente Gosp Fuster (Coordinador), Vicente Pous Martinez, David Pérez Gázquez,  Carlos Gregori Gazquez, Vicente Gozalez Garcia,  Vicente Pellicer Pascual, Jose Maria Parra Lorente, Federico Fuster Ibiza, Ximo Fuster Ibiza, Marc Plaza Bretó, Jordi Mas, Llorenç Fuster, Josep Serrano Avargues, Vicent Torres Alemany, Paco Muñoz Juan, Daniel Ortolá Gonzalez, Ernesto Maurí Climent, Fernando Rodriguez Bataller, Javier Salelles, Alex Monjo Rijo, Dino Monjo Rico, Pep Mayans.
Ingeni i Gracia: Àngela Pellicer Soria, Maria Parra Català, Belén Llorca Mascarell, Ester Frasquet Villamayor, Ana Jordà Fullana, Ana Colomar Matías, Carla Benimeni Gutiérrez
Repartidores: Rosa Ibiza Alberola

REPRESENTANTS FEDERACIÓ DE FALLES D’OLIVA

Francisco Gregori Llopis
Francisco Ibañez Such

 

Print Friendly, PDF & Email